Dolina Wodospadów i to co się w niej ukrywa

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-09-16 21:47:38

Wampirzyca

Pani Nocy, Opiekunka Doliny

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 87
Punktów :   

Rubin

Pani Nocy zebrała wszystkich na rozległej polanie, nad brzegiem jeziora. Nawet Szepcząca okryta długą szatą pojawiła się. Wszyscy nerwowo wpatrywali się w nieruchomo stojącą Opiekunkę,  w końcu weszła na sam środek i powiedziała
- Odeszły czasy spokoju, Dolina nie jest bezpieczna. Nie udało mi się jej ukryć. Wojownicy Cienia wiedzą gdzie jesteśmy. – przez chwilę wpatrywała się w szepczący tłum i dodała-Nie bez powodu chcą zaatakować Dolinę, jest coś co chcą mieć.- skinęła na Sheil stojącą z boku, ta po chwili stanęła obok Pani z drewnianą szkatułą w rekach. Pani otworzyła skrzynię i wyciągnęła z niej ogromny niebieski rubin.

http://www.mFoto.pl/uploads/1564/images_e3915.jpg
– Jest to Rubin Jego, znajduje się w nim moc największych magów na świecie, jeśli dostanie się w ręce Cienia Dolinę i nie tylko zniszczy zło. Musimy strzec rubin. Czeka nas ciężka próba, poleję się wiele krwi…Niedawno były u mnie krasnoludy, zaoferowały swoją pomoc, chętnie ją przyjęłam. Oto jej wyniki. – powiedziała i wskazała na grupę nerwowo wiercących się krasnoludów. Weszli w tłum i odnajdując Lwa i podając jej złotą, wysadzaną kamieniami zbroję- nic jej nie przebije- powiedzieli i rozdali zbroje reszcie mieszkańców.
- Niestety zbroje nie wystarczą- powiedziała- Każdy musi wziąć broń i stawić czoło niebezpieczeństwom. Po tych słowach odwróciła się i odeszła w stronę lasu. Gdy była tak daleko że nie słyszała odgłosów z polany upadła na kolana a po jej policzkach spłynęły łzy.


http://eduseek.interklasa.pl/konkursy/k … s/kot1.gif

Masz pytanie??Znam odpowiedz, ale czy chcesz ja usłyszeć??

Offline

 

#2 2007-09-16 22:20:22

Sheil

Szepcząca

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 42
Punktów :   

Re: Rubin

Po chwili namysłu, Sheil poszła za Opiekunką, tak, żeby ta jej nie zauważyła. Cicho, niby na palcach, przeszła przez kawałek lasu, a następnie zaczęła obserwować panią. Klęczała i cicho łkała. Już chciała do niej wyjść, gdy koło ucha Opiekunki śmignęła strzała. Czarna strzała. Przeraziło to ją. W oddali było widać sylwetkę... a raczej sylwetki. Wielu Wojowników Cienia. Sheil zaczęła nerwowo szeptać. Zanim wróg zdążył wykonać kolejny ruch, przy Szepczącej pojawili się sprzymierzeńcy...

Offline

 

#3 2007-09-17 16:24:35

Bellatrix!

Użytkownik

Skąd: Z drugiej strony lustra
Zarejestrowany: 2007-09-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Rubin

Bellatrix nadeszła ostatnia. Po kilku chwilach zobaczyła. Było ich około dwudziestu. Kilku przygotowywało się do oddania kolejnego strzału. Śmieli się. Wiedzieli, że wygrają. Było ich więcej. Byli silniejsi. Po chwili spośród krzaków wynurzyła się gromada krasnoludów. Śmiech ucichł. Nadeszła pomoc.

Offline

 

#4 2007-09-17 19:10:49

Wampirzyca

Pani Nocy, Opiekunka Doliny

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 87
Punktów :   

Re: Rubin

Pani Nocy ze strachem przyglądała sie wszystkiemu, jej reką skierowała się w stronę srebrnego miecza...


http://eduseek.interklasa.pl/konkursy/k … s/kot1.gif

Masz pytanie??Znam odpowiedz, ale czy chcesz ja usłyszeć??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roomx.pun.pl www.copy4general.pun.pl www.blackcompany.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl www.forummercedarian.pun.pl